Wedstrijdprogramma

Kijk voor het actuele wedstrijdprogramma op www.korfbal.nl of hier onder.

Altijd op de hoogte van het actuele programma?
Installeer de app KNKV Wedstrijdzaken of KNKV Korfbal (alleen voor supporters).

FSC E1
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats Uitslag
24-11-2018 09:30 Flamingo’s (M) E2 FSC E1 De Klumper LIESHOUT
1-12-2018 09:00 FSC E1 MKV E1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
8-12-2018 09:00 Rosolo E3 FSC E1 Sporthuis Reusel REUSEL
12-1-2019 09:00 FSC E1 Arcades E2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
19-1-2019 13:00 Klimop (A) E1 FSC E1 De Schop ASTEN
26-1-2019 09:00 FSC E1 Bladella E3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
2-2-2019 09:00 FSC E1 Flamingo’s (M) E2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
9-2-2019 10:00 MKV E1 FSC E1 De Beek BAKEL
16-2-2019 09:00 FSC E1 Rosolo E3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
16-3-2019 10:00 Arcades E2 FSC E1 Smeltkroes (L) LIESSEL
23-3-2019 09:00 FSC E1 Klimop (A) E1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
30-3-2019 09:00 Bladella E3 FSC E1 X-sport BLADEL
FSC 1 (Dames)
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats  
25-11-2018 16:15 SVOC ’01 3 FSC 1 De Wetteling VENRAY
2-12-2018 13:45 FSC 1 Oxalis 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
9-12-2018 10:00 ODC 3 FSC 1 De Schop ASTEN
16-12-2018 10:30 FSC 1 Oranje Wit (L) 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
13-1-2019 12:30 FSC 1 Swift (V) 5 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
20-1-2019 11:00 HBSV 1 FSC 1 Egerbos VENLO
3-2-2019 13:45 FSC 1 SVOC ’01 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
10-2-2019 14:45 Oxalis 3 FSC 1 De Kruisweide SEVENUM
17-2-2019 10:00 FSC 1 ODC 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
10-3-2019 10:10 Oranje Wit (L) 3 FSC 1 De Wetteling VENRAY
17-3-2019 12:00 Swift (V) 5 FSC 1 Vilgaard VELDEN
24-3-2019 11:15 FSC 1 HBSV 1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
FSC 2 (Dames)
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats  
25-11-2018 11:30 Spoordonkse Girls 2 FSC 2 De Kemmer OIRSCHOT
2-12-2018 12:30 FSC 2 VVO/Klimroos 5 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
9-12-2018 10:00 Rosolo 6 FSC 2 Sporthuis Reusel REUSEL
13-1-2019 11:15 FSC 2 DAW Schaijk 4 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
20-1-2019 12:00 Tuldania 2 FSC 2 Hercules DIESSEN
3-2-2019 10:00 FSC 2 Spoordonkse Girls 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
10-2-2019 10:00 VVO/Klimroos 5 FSC 2 Eureka HAPERT
17-2-2019 11:10 FSC 2 Rosolo 6 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
17-3-2019 15:45 DAW Schaijk 4 FSC 2 De Eeght SCHAIJK
24-3-2019 10:00 FSC 2 Tuldania 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
FSC 1 (Gemengd)
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats  
2-12-2018 10:00 FSC 1 KVS ’17 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
9-12-2018 10:00 SDO (V) 6 FSC 1 De Atalanta VELDHOVEN
16-12-2018 14:15 FSC 1 Ready ’60 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
20-1-2019 19:30 DSC 6 FSC 1 De Vijfkamp EINDHOVEN
27-1-2019 10:05 FSC 1 Tilburg 6 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
10-2-2019 16:20 KVS ’17 2 FSC 1 Dioscuren SCHIJNDEL
17-2-2019 12:30 FSC 1 SDO (V) 6 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
24-2-2019 10:00 FSC 1 DSC 6 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
10-3-2019 16:00 Ready ’60 2 FSC 1 Jo Gerrishal ROERMOND
31-3-2019 11:00 Tilburg 6 FSC 1 Westerwel TILBURG
FSC 2 (Gemengd)
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats  
25-11-2018 12:20 Mariarade 1 FSC 2 Varenbeuk HEERLEN
2-12-2018 11:15 FSC 2 DSC 7 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
9-12-2018 11:15 SDO (V) 5 FSC 2 De Atalanta VELDHOVEN
16-12-2018 13:00 FSC 2 DOT (O) 4 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
13-1-2019 13:45 FSC 2 Maastricht 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
20-1-2019 11:15 DKB 4 FSC 2 Naestenbest (zaal) BEST
27-1-2019 11:15 FSC 2 Tilburg 5 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
3-2-2019 12:30 FSC 2 Mariarade 1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
10-2-2019 14:20 DSC 7 FSC 2 De Vijfkamp EINDHOVEN
17-2-2019 13:40 FSC 2 SDO (V) 5 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
24-2-2019 12:30 FSC 2 DKB 4 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
10-3-2019 12:15 DOT (O) 4 FSC 2 Mondriaan OSS
17-3-2019 13:00 Maastricht 2 FSC 2 Daalhof MAASTRICHT
31-3-2019 12:10 Tilburg 5 FSC 2 Westerwel TILBURG
FSC 3 (Gemengd)
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats  
25-11-2018 11:00 Mariarade 2 FSC 3 Varenbeuk HEERLEN
2-12-2018 11:15 Eymerick 1 FSC 3 De Pompenmaker HEEZE
9-12-2018 15:45 DSC 8 FSC 3 De Vijfkamp EINDHOVEN
16-12-2018 11:45 FSC 3 Ready ’60 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
23-12-2018 11:00 FSC 3 KVS ’17 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
27-1-2019 12:25 FSC 3 Klimop (A) 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
3-2-2019 11:15 FSC 3 Mariarade 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
10-2-2019 15:10 KVS ’17 3 FSC 3 Dioscuren SCHIJNDEL
17-2-2019 14:50 FSC 3 DSC 8 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
24-2-2019 11:15 FSC 3 Eymerick 1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
24-3-2019 17:20 Ready ’60 3 FSC 3 Jo Gerrishal ROERMOND
31-3-2019 10:00 Klimop (A) 2 FSC 3 De Schop ASTEN
FSC MW 1
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats  
21-11-2018 19:30 DSV MW2 FSC MW1 Stokeind MOERGESTEL
28-11-2018 19:00 FSC MW1 DDW MW2 De Kemphaa RIETHOVEN
12-12-2018 19:00 ZIGO MW2 FSC MW1 De Reeshof TILBURG
19-12-2018 19:00 FSC MW1 Stormvogels (L) MW2 De Kemphaan RIETHOVEN
9-1-2019 21:30 Vessem MW1 FSC MW1 De Ladder KNEGSEL
16-1-2019 19:00 FSC MW1 Rietvogels MW2 De Kemphaan RIETHOVEN
30-1-2019 19:00 FSC MW1 DSV MW2 De Kemphaan RIETHOVEN
6-2-2019 21:30 DDW MW2 FSC MW1 Sporthuis Reusel REUSEL
13-2-2019 19:00 FSC MW1 ZIGO MW2 De Kemphaan RIETHOVEN
20-2-2019 21:00 Stormvogels (L) MW2 FSC MW1 De Stap LUYKSGESTEL
27-2-2019 19:00 FSC MW1 Vessem MW1 De Kemphaan RIETHOVEN
20-3-2019 20:15 Rietvogels MW2 FSC MW1 De Kemphaan RIETHOVEN