Wedstrijdprogramma

Kijk voor het actuele wedstrijdprogramma op www.korfbal.nl of hieronder.

Altijd op de hoogte van het actuele programma?
Installeer de app KNKV Wedstrijdzaken of KNKV Korfbal (alleen voor supporters).

FSC D1
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
5-9-2020 11:15 DAKOS D2 FSC D1 De Renkant LIEROP
12-9-2020 10:00 FSC D1 MKV D1 De Breemakker KNEGSEL
19-9-2020 10:00 FSC D1 ODC D1 De Breemakker KNEGSEL
26-9-2020 10:00 FSC D1 DAKOS D2 De Breemakker KNEGSEL
3-10-2020 11:00 MKV D1 FSC D1 ’t Rooi MILHEEZE
10-10-2020 10:30 ODC D1 FSC D1 De Heikamp HEUSDEN GEM ASTEN
FSC 1 (Dames)
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
6-9-2020 12:00 FSC 1 Stormvogels (L) 3 De Breemakker KNEGSEL
13-9-2020 11:00 DSV 3 FSC 1 De Alsie DIESSEN
20-9-2020 10:00 FSC 1 KVC 4 De Breemakker KNEGSEL
27-9-2020 12:15 Spoordonkse Girls 2 FSC 1 ’t Horstje OIRSCHOT
4-10-2020 10:00 Rosolo 5 FSC 1 Sportpark Den Hoek REUSEL
11-10-2020 12:00 FSC 1 Kraanvogels 1 De Breemakker KNEGSEL
FSC 2 (Dames)
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
6-9-2020 10:00 FSC 2 Vessem/Winty 3 De Breemakker KNEGSEL
13-9-2020 10:30 Tuldania 2 FSC 2 D’n Hondsbos ESBEEK
20-9-2020 12:00 FSC 2 Stormvogels (L) 5 De Breemakker KNEGSEL
27-9-2020 10:00 Rietvogels 3 FSC 2 Den Droevendaal RIETHOVEN
4-10-2020 11:45 Rosolo 4 FSC 2 Sportpark Den Hoek REUSEL
11-10-2020 10:00 FSC 2 DDW/SDO ’99 3 De Breemakker KNEGSEL
FSC 1 (Gemengd)
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
6-9-2020 10:00 DOT (O) 4 FSC 1 De Rusheuvel OSS
13-9-2020 13:00 FSC 1 Tilburg 4 De Breemakker KNEGSEL
20-9-2020 14:00 FSC 1 KVS ’17 3 De Breemakker KNEGSEL
27-9-2020 13:00 FSC 1 DOT (O) 4 De Breemakker KNEGSEL
4-10-2020 12:00 Tilburg 4 FSC 1 KV Tilburg TILBURG
11-10-2020 11:15 KVS ’17 3 FSC 1 Zuideinderpark SCHIJNDEL
FSC MW 1 (Dames)
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
9-9-2020 20:00 FSC MW1 DAKOS MW1 De Breemakker KNEGSEL
23-9-2020 20:30 DSV MW2 FSC MW1 De Alsie DIESSEN
30-9-2020 20:00 FSC MW1 Spoordonkse Girls MW1 De Breemakker KNEGSEL
7-10-2020 20:20 Winty/Vessem MW1 FSC MW1 De Meren WINTELRE
14-10-2020 20:00 FSC MW1 ODC MW1 De Breemakker KNEGSEL
21-10-2020 21:00 Rietvogels MW1 FSC MW1 Den Droevendaal RIETHOVEN
FSC MW 1 (Gemengd)
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
15-9-2020 20:00 Eymerick MW1 FSC MW1 Weibossen HEEZE
22-9-2020 20:00 FSC MW1 PSV/lifovragen.nl MW1 De Breemakker KNEGSEL
29-9-2020 20:30 DKB MW1 FSC MW1 Naestenbest (veld) BEST
6-10-2020 20:00 FSC MW1 DSC MW2 De Breemakker KNEGSEL
14-10-2020 20:45 Attila MW1 FSC MW1 Studentensportcentrum EINDHOVEN
20-10-2020 20:00 FSC MW1 Klimop (A) MW1 De Breemakker KNEGSEL